Suknie ślubne - sezon 2017

Suknie ślubne. Marzenie wielu młodych kobiet, które chciałyby zaprezentować się w tej powłóczystej, niekończącej się bieli jedyny raz w życiu.

Suknie ślubne – dzięki ogromnej różnorodności fasonów – posiadają tę niekwestionowaną zaletę, że każda Panna Młoda może dobrać odpowiedni krój zarówno do swojej figury, jak i zgodnie z własnymi upodobaniami. Wszystkie suknie ślubne, niezależnie od rodzaju są kunsztownie wykończone, a ich wyraźnie widoczną, charakterystyczną cechą jest troska o dopracowanie najdrobniejszych elementów.

Niepodlegającą dyskusji zaletą sukni ślubnych, wchodzących w skład Nowej Kolekcji 2017, jest ich oryginalność, niepowtarzalność, wytworność i urzekający szyk. Dominujący kolor to biel, jednak może ona mieć różne odcienie.

Tkaniny, z których suknie ślubne zostały uszyte, są tak eleganckie i luksusowe, że ozdabianie ich dodatkowymi elementami mogłoby wprowadzić zaburzenie harmonii. Klasyczna elegancja idzie tutaj w parze z nowoczesnymi trendami, co sprawia, że każda Panna Młoda będzie miała ułatwiony wybór.

W Nowej Kolekcji 2017 tradycyjne, klasyczne modele posiadają idealnie dopasowany stan, a część gorsetowa sukni ślubnych tego typu nie posiada rękawów. W niektórych modelach zastosowano eleganckie ramiączka, które z jednej strony podtrzymują gorset i spełniają praktyczną funkcję, z drugiej natomiast podkreślają wyjątkowy charakter sukni. W zależności od upodobań Panna Młoda ma do wyboru suknię ślubną z bardziej lub mniej szeroką spódnicą, opierającą się na halce.

Szereg modeli sukni ślubnych w Nowej Kolekcji 2017 to fasony przypominające suknie księżniczek. Od tego rodzaju sukni wywodzi swój rodowód fason princessa. Modele, które posiadają ten krój, to suknie ślubne doskonale dopasowane. Ten niepowtarzalny efekt jest możliwy do osiągnięcia za pomocą francuskich cięć, dzięki którym sylwetka zostaje wydłużona i wyszczuplona, ponieważ biegną one od góry do samego dołu.

Princessa posiada bardzo rozszerzaną spódnicę. W celu zapewnienia dostosowania jej do figury Panny Młodej jest ona podtrzymywana za pomocą tiulowej, odpowiednio udrapowanej halki.

Nowa Kolekcja 2017 to także fasony określane mianem litery A. Są one niejako uniwersalne, ponieważ będą odpowiednie zarówno dla kobiet o nienagannej figurze, jak i Panien Młodych, które są nieco bardziej krągłe. Fason charakteryzuje się idealnym dopasowaniem w biuście, co jest osiągane za pomocą bocznych cięć. Suknia jest rozszerzana ku dołowi, a jej zakończenie przypomina trapez.

Niezależnie od fasonu wszystkie suknie ślubne Nowej Kolekcji 2017 wyróżniają się troską o detale, pragnieniem zagwarantowania każdej Pannie Młodej dobrego samopoczucia i komfortu noszenia. Są nie tylko eleganckie, ale także wyjątkowo piękne i atrakcyjne. Przyciągają wzrok swoim niepowtarzalnym urokiem, a co więcej, trudno się od nich oderwać, ponieważ każda suknia ślubna to subtelne i eteryczne dzieło sztuki.

To suknia ślubna może sprawić, że ten wyjątkowy dzień Panna Młoda po latach będzie wspominała z sentymentem i rozrzewnieniem. 

Jeżeli szukasz pięknej sukni ślubnej zapraszamy do zapoznanią z ofertą sukien ślubnych FULAFA&ŻYWCZYK na sezon 2017 -www.fularazywczyk.pl/suknie-slubne-cat/

 

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz