Koncerty i imprezy na morzu – wyjątkowe atrakcje podczas rejsu po Bałtyku

Rejs statkiem kojarzy się raczej z naturalną ciszą – szumem fal, jednostajną pracą silników, ściszonymi rozmowami. Czy jednak zawsze tak musi być? Czy zamiast tego można usłyszeć głośny śpiew, okrzyki radości i oklaski? Okazuje się, że można, bo bardzo popularną rozrywką podczas rejsów po morzu są… koncerty. Taka forma rozrywki proponowanej gościom statków znana jest już od lat. Zazwyczaj jednak kojarzona jest z najbardziej luksusowymi jednostkami oraz długimi, wakacyjnymi rejsami. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba wykładać dużej gotówki na dwutygodniowy rejs po Morzu Karaibskim, aby usłyszeć muzykę na żywo na morzu. Okazuje się bowiem, że takie rejsy organizowane są również na Bałtyku! Oto ich szczegóły.

Koncert podczas rejsu statkiem – jakich artystów można się spodziewać?

Często powtarza się, że o gustach się nie dyskutuje, bo każdy ma swój, więc trudno stwierdzić czy dany rodzaj muzyki jest atrakcyjnym i dobrym wyborem na rejs. Są jednak tacy artyści, przy których można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że swoją muzyką będą potrafili zabawić bardzo dużą grupę słuchaczy i dzięki nim rejs statkiem będzie przebiegał w szampańskiej atmosferze. Przykładem takiego zespołu jest z pewnością Lombard, czyli legenda polskiego rocka. Grupa zaczęła swoją karierę jeszcze w latach 80. Zespół znany jest zarówno z ostrych, ale chwytliwych utworów rockowych, jak i ballad, które śpiewała cała Polska, z nieśmiertelnym „Przeżyj to sam” na czele. Okazuje się, że zamiast w sali koncertowej można wysłuchać tych przebojów podczas rejsu statkiem, co samo w sobie jest dodatkową atrakcją. Wśród ofert koncertów podczas rejsów na morzu bez problemu można znaleźć oferty koncertów znów bardzo popularnego nurtu disco polo. Wielu uważa, że jest to muzyka mało wyszukana i niezbyt ambitna, ale nawet najwięksi krytycy z pewnością przyznają, że ludzie bawią się przy niej bardzo dobrze, a występy na żywo są bardzo energetyczne i przenoszące dużo pozytywnych emocji. Taki koncert podczas rejsu statkiem będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem.

Nie tylko koncerty gwiazd, ale również imprezy tematyczne z muzyką na żywo

Oprócz występów pojedynczych i znanych artystów podczas rejsów po Bałtyku, można znaleźć również oferty imprez okolicznościowych i tematycznych z muzyką na żywo. Może być to na przykład impreza w stylu disco z lat 70. z zespołami i muzykami, którzy wykonują covery legendy gatunku, czyli Bee Gees. Oprócz idealnej do tańca muzyki, można spodziewać się tam również artystów w bardzo oryginalnych strojach z epoki – w dzwonach, cekinach, a nawet we fryzurach w stylu afro. Inne imprezy okolicznościowe, podczas których zespoły grają na żywo to między innymi bardzo popularne Andrzejki czy coraz powszechniej obchodzone Halloween. Każda z tych imprez to nie tylko okazja do posłuchania muzyki, ale również do tańczenia, śpiewania i miłego spędzenia czasu w gronie osób, które lubią dobrą zabawę.

Rejs po Bałtyku – koncert główną, ale nie jedyną atrakcją

Oferty koncertów podczas rejsów po morzu są coraz popularniejsze. Przykład takiej można znaleźć pod tym linkiem - https://www.stenaline.pl/wycieczki/koncerty. Bardzo ważne jest to, że koncert nie jest jedynym magnesem przyciągającym na prom. Rejs statkiem trwa zazwyczaj dwa dni i w tym czasie, oprócz koncertu, można skorzystać z wielu możliwości, które oferuje nowoczesny prom. Można udać się do baru lub restauracji, a w razie potrzeby odświeżenia się lub chwili odpoczynków można skorzystać z wygodnych kabin z dostępem do łazienki. Wszystko to sprawia, że za niewielką sumę pieniędzy można wziąć udział w wyjątkowym koncercie w bardzo oryginalnym miejscu, a dodatkowo czerpać przyjemność z rejsu po morzu i wszystkich dostępnych tam atrakcji.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz