Wybieramy stolik. Wybieramy nóżki

Wybierając stolik czy też stół do naszego wnętrza, mamy to szczęście, że w bardzo wielu przypadkach sami możemy zadecydować, jak finalnie projekt ma wyglądać. Zwracamy uwagę na wymiary, materiał z jakiego ma być zrobiony blat. A co z nóżkami? Tutaj też wybór należy do nas. Producenci prześcigają się w pomysłach, a co może zaproponować nam młoda, polska marka Malita Just Wood?

Urządzając salon staramy się zadbać o każdy szczegół, biorąc pod uwagę, iż jest to miejsce spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Jakże przydatnym meblem okazuje się stolik kawowy – kiedy już wiemy jaki model najbardziej pasuje do naszej przestrzeni: znamy wymiary, rodzaj blatu – pora zastanowić się nad wyborem nóżek.

Marka Malita Just Wood w swojej ofercie posiada kilka typów nóżek. To co jest tu dosyć istotne – wykonywane są na życzenie klienta z drewna, stali nierdzewnej lub lakierowanej proszkowo na wybrany kolor.

Drewniany stolik

Kiedy wiemy już z jakiego materiału mają zostać zrobione, warto pomyśleć o ich kształcie. Tutaj projektanci dają nam szeroki wybór. Trapez, ramka, koziołek, hairpin legs oraz nóżki w kształcie litery „U”. Trzeba pamiętać, że nóżki wykonane z drewna nadadzą lekkości całej konstrukcji, natomiast jeśli nasze wnętrze cechuje minimalizm to tutaj sprawdzi się np. kształt, który układa się w trapez. Uzyskamy dzięki temu charakter nieco loftowy. Równie ciekawie prezentują się nóżki typu hairpin legs. Są dosyć nietypowe, ale ciekawe wzorniczo. Jest to dobra alternatywa dla standardowych rozwiązań.

Stolik podobnie, jak stół kupujemy na lata. Przy jego wyborze warto zadbać o każdy szczegół.

Źródło:newsrm.tv

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz