Imieniny szefowej - jaki prezent jej podarować?

Kupno prezentu dla osoby nam bliskiej np. z rodziny nie jest tak trudnym wyzwaniem jak sprawienie oryginalnego prezentu swojej szefowej w dniu jej imienin

Pomijając fakt, że sama pamieć o naszej przełożonej jest już wielkim plusem dla nas, pozostaje jeszcze kwestia, jak wykazać się pomysłowością przy zakupie prezentu, aby sprawić szefowej niespodziankę i jednocześnie wyróżnić się na tle innych?

Pomysłowość to furtka do sukcesu

Niebanalne prezenty to z pewnością wyzwanie dla najlepszych. Użyj wszelkich możliwych środków, żeby dowiedzieć się czym interesuje się taka osoba. Kiedy już zbierzesz odpowiednie informacje spróbuj dobrać prezent kierując się nimi. Na przykład gdy szefowa jest fanką ekstremalnych doznań takim wyjątkowym podarunkiem który dostarczy jej niezapomnianych wspomnień będzie skok na spadochronie. Dla bardziej statycznych osób z pewnością ciekawym doznaniem będzie sesja fotograficzna gdzie twoja przełożona będzie mogła poczuć się jak prawdziwa modelka. 

Zazwyczaj dobrym pomysłem jest posilenie się o wykonanie rękodzieła czy to ze zdjęć z szefową czy w innej formie. Gdy przełożona zobaczy jak się wysiliłeś przy projektowaniu oraz wykonaniu takiego kreatywnego prezentu i ile znaczy dla ciebie relacja z nią to z pewnością nie umkniesz niezauważony wśród innych pracowników.

W przypadku gdy zdamy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy osobą najlepiej utalentowaną lub nie mamy pomysłu na wykonanie takiego prezentu dobrym zabiegiem będzie zdecydowanie się na kupienie jakiegoś wyjątkowego podarunku jak na przykład voucher na skok na bungee bądź kurs kulinarny.

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz