Kremy koloryzujące do włosów – TOP 5

Koloryzacja włosów to dziś bardzo powszechny zabieg. Mimo to nie lubimy go wykonywać u fryzjera, choć wtedy mamy gwarantowany efekt idealny. Jest to po prostu kosztowne – w cenie zabiegu fryzjerskiego można kupić parę tubek dobrej farby, które wystarczyłyby na kilka zastosowań! Krem rozjaśniający włosy lub koloryzujący może być powodem, dla którego skusisz się na samodzielne i znacznie częstsze farbowanie włosów!

Jak działają kremy do koloryzacji i krem rozjaśniający włosy?

Przede wszystkim nie zawierają one substancji chemicznych, takich jak amoniak, które silnie podrażniają nasze drogi oddechowe. Nie działają one tak inwazyjnie na włosy, a więc samodzielne ich używanie nawet przy braku umiejętności fryzjerskich nie powinno stwarzać problemu. Krem rozjaśniający włosy daje ten sam efekt kolorystyczny co klasyczny rozjaśniacz, ale nie niszczy włosów – zawiera bowiem dużo więcej substancji odżywiających i odbudowujących strukturę włosa po tym zabiegu! Oto 5 najbardziej lubianych kremów do koloryzacji:

  1. OLA Cosmetics – w tym przypadku delikatna formuła, doskonały efekt działania i niska cena łączą się ze sobą. Tubka tego kremu kosztuje zaledwie 5 złotych i nie niszczy włosów, nadając im idealnie platynowy odcień! Jest to doskonały krem rozjaśniający włosy, który z uwagi na cenę i ochronne działanie można stosować choćby co kilka tygodni.
  2. Garnier Color Sensation – to produkt bardzo łatwo dostępny na półkach drogerii i marketów, który z pewnością spełni wymagania wielu użytkowniczek – również pod względem ceny, bo tubka kosztuje około 11 złotych. Zapewnia trwały efekt koloryzacji i dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej.
  3. L’Oréal Casting Creme Gloss – to nietypowy krem koloryzujący, cieszący się ogromnym zaufaniem użytkowniczek. Farbuje mocno, nawet siwe włosy, a jednocześnie nie jest kolorem trwałym – spłukuje się po 28 myciach. Wystarczająco, aby przyzwyczaić się do swojego nowego koloru i upewnić, czy chce się go mieć na stałe!
  4. Fanola Color Cream – to produkt renomowanej włoskiej marki, mogącej pochwalić się ogromnym uznaniem na całym świecie. Krem używany jest głównie w salonach fryzjerskich na całym świecie, ale warto pokusić się o jego domowe zastosowanie. Jego dużym atutem jest nie tylko wysoka jakość, ale i niska cena – około 15 złotych za tubkę.
  5. Matrix Color Sync – jest to klasyczny produkt fryzjerski, bardzo chętnie stosowany też przez klientki przy samodzielnej koloryzacji. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów włosów – również tych zniszczonych poprzednimi farbowaniami – z uwagi na bardzo silne działanie odżywcze. Jego cena to około 25 zł za tubkę.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz