Prezent dla fana motoryzacji

Jazda Mustangiem to idealny prezent dla każdego miłośnika szybkich aut. Dla osób lubiących ostre zakręty, pomysłowym podarunkiem będzie kurs driftingu. Pasjonatom ekstremalnych przejażdżek warto sprezentować jazdę prawdziwym Monster Truckiem.

Świat motoryzacji to nie tylko własny samochód, ale też przejazdy czymś nowym. Dla miłośników aut należy wybrać oryginalny prezent, który zapewni im nowe doświadczenia.

Jazda Mustangiem po torze wyścigowym

Jazda Mustangiem to oryginalny prezent dla każdego fana motoryzacji. Pojazd został wyprodukowany w 2014 roku, a pod maską ma silnik V6 oraz ponad 300 koni mechanicznych! Podczas przejazdu na trasie towarzyszyć będzie profesjonalny instruktor, który wielokrotnie pokonywał tą trasę. Atrakcja odbywa się na idealnie dostosowanym torze wyścigowym, na którym można osiągać maksymalną prędkość samochodu. Do wyboru jest nawierzchnia asfaltowa, betonowa oraz płyty betonowe. Aby zakupić prezent należy udać się na stronę go-racing, gdzie można zakupić voucher upoważniający na wstęp na tor wyścigowy. Atrakcja jest ważna cały dzień, więc po skończonym przejeździe można podziwiać umiejętności innych kierowców na torze. Jazda Mustangiem jest ciekawym prezentem dla każdego miłośnika oldschool'owych samochodów.

Kurs driftingu – pomysłowy prezent dla fanów szybkiej jazdy

Kurs driftu to wyjątkowy prezent dla miłośników motoryzacji, którzy lubią ostre zakręty. Drifting polega na kontrolowanym poślizgu podczas możliwie najszybszej prędkości. Atrakcja rozpoczyna się od szkolenia na temat obsługi pojazdu w czasie ostrego skrętu. Po części teoretycznej uczestnicy próbują swoich sił na torze wyścigowym, który jest idealnie dostosowany do ekstremalnych poślizgów. Nauka driftingu to zarówno świetna zabawa, jak też nabycie podstaw z opanowania auta podczas poślizgu na zwykłej trasie. Jest to wyjątkowy podarunek dla każdego fana motoryzacji. Kurs driftu świetnie się nada na prezent urodzinowy lub uczczenie wyjątkowej okazji.

Przejazd Monster Truckiem – niesamowita przygoda dla odważnych

Monster Truck jest legendarnym pojazdem oraz symbolem amerykańskiego stylu. Samochód jest połączeniem typowego pick-upa z wielkimi kołami od ciągników. Dzięki potężnemu zawieszeniu, pojazd ten jest w stanie sobie poradzić niemal z każdą przeszkodą. Monster Truck szczególnie specjalizuje się w zgniataniu innych aut, więc przejażdżka tą maszyną wymaga dużo odwagi. Organizatorzy przygotowali specjalny tor, na którym zamontowali różne utrudnienia. Uczestnik odbywa podróż z fotelu pasażera, a za kierownicą siedzi profesjonalny kierowca, który pokonuje wyznaczony teren w maksymalnie akrobatyczny sposób. Wrażenia z przejazdu Monster Truckiem pozostaną w pamięci uczestnika na długo. Jest to idealny prezent dla miłośników sportów ekstremalnych oraz każdego fana amerykańskiego sposobu podróżowania.

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz