Jak poradzić sobie z przesiadkami pomiędzy lotami?

Kto z nas nie korzysta z tanich linii lotniczych? To prawie zawsze nasze pierwsze typy przy samodzielnej organizacji wakacji. Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych. Najczęściej loty bezpośrednie są dość drogie, a te z przesiadką – już nie. Czasami możemy zauważyć, że 2 czy nawet 3 bilety są tańsze niż jeden nas interesujący. Kuszące, lecz niezbyt wygodne.

Wiąże się to z niepotrzebnym stresem oraz wątpliwościami. A co, jeśli nie zdążę się odprawić pomiędzy jednym lotem a drugim? Co jeśli będzie opóźnienie? Co zrobię, kiedy odwołają lot i spóźnię się na kolejny?

Dlaczego tak, dlaczego nie?

Przesiadki same w sobie nie są nikomu na rękę – tym bardziej, jeśli jedyne o czym marzymy to leżenie na plaży, relaks i popijanie drinków z palemką. Już sam przylot do miejsca docelowego wypompuje z nas całą energię. A czeka nas przecież jeszcze powrót… Ostatnie chwile przed powrotem do rzeczywistości mamy spędzić zestresowani? To po co te całe wakacje?

W efekcie rezygnujemy z jednej bądź kilku przesiadek i zostaje tylko rezerwacja biletu lotniczego na lot bezpośredni. Jest on oczywiście droższy, więc niejednokrotnie rezygnujemy z lepszego hotelu czy kilku atrakcji, które mieliśmy obejrzeć.

Oczywiście możemy rozplanować to wszystko z zapasem czasowym, ale to również wiąże się np. z noclegiem w miejscu, w którym i tak nic nie zwiedzimy, bo nie będzie na to czasu, a nocleg to dodatkowy koszt. Jeśli dodatkowo lotnisko jest daleko od jedynego wolnego hotelu na tę noc (niestety, zdarza się), wiąże się to z kolejnymi nerwami – czy zdążymy dojechać na samolot? Co, jeśli będą korki lub taksówkarz nas źle zrozumie?

Co rozwiąże ten problem?

Flyhacks.pl to serwis, który łączy ze sobą różne trasy, lotniska oraz niepartnerskie linie lotnicze. Nie dość, że w serwisie można znaleźć naprawdę konkurencyjne ceny lotów, to jeszcze wszystkie ewentualne przesiadki mamy na jednym bilecie. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie, które ułatwia organizację samego momentu wyjazdu – nie musimy drukować kilku niepotrzebnych kartek, które później przy odprawie mogą się mylić, a w najgorszym wypadku zgubić. Jeśli jedziemy dodatkowo z dziećmi – wszyscy wiemy, jak ciężko je okiełznać i przy okazji nie zgubić razem z bagażami i dokumentami…

Flyhacks.pl to jedyny serwis na polskim rynku, który oferuje taką usługę. Kolejnym ogromnym plusem korzystania z tej wyszukiwarki lotów jest to, że w najgorszym przypadku, kiedy nasz lot ma opóźnienie czy jest odwołany, serwis wykupuje inny lot za nas i tym samym zapobiega spóźnieniu się na naszą przesiadkę. My nie ponosimy za to żadnych kosztów!

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz