Program do fakturowania Faktura Small Business

Na rynku można znaleźć wiele programów do wystawiania faktur. Niestety,  niektóre z nich nie spełniają wszystkich, a w wielu przypadkach nawet przynajmniej podstawowych wymagań użytkowników. W związku z powyższym rodzi się pytanie: Jaki program do faktur jest najlepszy?

Z opinii przedsiębiorców prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa wynika, że obecnie najbardziej polecanym programem jest Faktura Small Business. Jego główna zaleta tkwi w intuicyjności. Program maksymalnie ułatwia stworzenie każdego rodzaju faktury, zarówno standardowej, w walucie obcej, uproszczonej, pro-froma, jak i zaliczkowej, końcowej, refaktury czy faktury MK, MARŻA lub ZŁOM. W programie istnieje również możliwość szybkiego wystawienia paragonu fiskalnego.

Dla użytkowników programu bardzo istotna jest także możliwość łatwego skontaktowania się z biurem obsługi klienta w celu uzyskania na przykład pomocy technicznej. Nie bez znaczenia są też inne możliwości, jakie daje program, typu: dostęp do bezpiecznego archiwum i programu z aktualnymi przepisami, możliwość integracji programu ze sklepem internetowym, dostęp do najnowszych wersji programu.

W programie można utworzyć przydatną kartotekę klientów i usług, co bardzo przyspiesza wystawianie kolejnych faktur i ułatwia pracę. Wgląd do kartoteki jest również nieoceniony w codziennym funkcjonowaniu firmy – nie tylko w momencie wystawiania samych faktur.

Faktura Small Business czy Faktura Small Business HANDEL – który program wybrać?

Producent programu Faktura Small Business wprowadził na rynek również drugi, równie polecany przez przedsiębiorców produkt, czyli Faktura Small Business HANDEL. Jaka jest różnica między tymi dwoma pozycjami? Co lepiej wybrać w danym przypadku?

Sposób obsługi, funkcjonalność i dostęp do dodatkowych korzyści jest taki sam w przypadku obydwu programów, z tą małą różnicą, że w wersji HANDEL można korzystać również z obsługi stanów magazynowych. Przez to ta konkretna wersja programu jest bogatsza o moduł „magazyn” i „kasa”. Dodatkowo jest ona zintegrowana ze sklepami internetowymi Shoper.

Więcej informacji na temat zalet każdego z tych produktów można znaleźć na stronie www.mega-tech.com.pl.

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz