Najpopularniejsza piłka do nogi z przełomu roku 2017 i 2018

Telstar 18 czyli oficjalna piłka meczowa zaprojektowana specjalnie na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Rosji. Ta piłka do nogi od adidas Football to must have dla wszystkich fanów Footballu. Jej nazwa jest ukłonem w stronę piłki z 1970 r, czyli pierwszej piłki Telstar. Charakteryzuje ją klasyczny design oraz zastosowanie nowoczesnych technologii. W piłce zastosowano chip NFC, który sprawia, iż jest ona jedną z najbardziej innowacyjnych piłek na świecie. Jej niezwykłość podkreśla fakt, że w testach nad piłką brały udział gwiazdy footballu z Realu Madryt, Juventusu Turyn, Manchesteru United czy reprezentacji Argentyny.

Telstar 18 czyli oficjalna piłka meczowa zaprojektowana specjalnie na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Rosji. Ta piłka do nogi od adidas Football to must have dla wszystkich fanów Footballu.

Jej nazwa jest ukłonem w stronę piłki z 1970 r, czyli pierwszej piłki Telstar. Charakteryzuje ją klasyczny design oraz zastosowanie nowoczesnych technologii. W piłce zastosowano chip NFC, który sprawia, iż jest ona jedną z najbardziej innowacyjnych piłek na świecie. Jej niezwykłość podkreśla fakt, że w testach nad piłką brały udział gwiazdy footballu z Realu Madryt, Juventusu Turyn, Manchesteru United czy reprezentacji Argentyny.

Telstar z 1970 r. była pierwszą piłką adidasa dedykowaną Mistrzostwom Świata FIFA, które odbyły się w Meksyku. Piłka ta podbiła serca zawodników i stała się prawdziwą gwiazdą murawy i ekranów telewizyjnych. To właśnie w tym określeniu należy się dopatrywać genealogii pozornie nietypowej nazwy. Jej czarno-biała kolorystyka miała ułatwiać odbiór widzom odbiorników, które w tamtych czasach pozbawione były barw. Biała piłka w czarne łaty była zatem bardzo dobrze dostrzegana zarówno przez zawodników jak i widzów telewizyjnych.

Aktualnie w dobie wielkich ekranów telewizyjnych, internetu oraz smrtfonów Telstar 18 jest do tego stopnia innowacyjna, że specjalny Chip umożliwia zawodnikowi interakcje piłki ze smartfonem. Taki system daje zawodnikowi dostęp do specjalnych treści oraz spersonalizowanego treningu, co pomaga w przygotowaniach do Mistrzostw Świata FIFA.

Pierwsza piłka Telstar to jedna z najbardziej charakterystycznych piłek w historii footballu, która na zawsze odmieniła tę dyscyplinę. Telstar 18, czyli kontynuacja kultowej futbolówka poza innowacyjnym Chipem NFC posiada nową strukturę paneli. Jej nowoczesny i niespotykany design ma sprawić, że pokochają ją fani footballu na całym świecie.

W przypadku Telstar 18 grafika piłki poza tym, że na nawiązywać kolorystycznie do pierwowzoru dodatkowo inspirowana jest miejskimi krajobrazami Rosji, w której mają się odbyć nadchodzące Mistrzostwa Świata. Piłka ta jest w tej chili najbardziej rozchwytywaną futbolówką. Już teraz kupisz ją w sklepie internetowy Football World (https://shop.timsport.pl/pl/searchquery/telstar/1/full/5?url=telstar) w wersji meczowej, rekreacyjnej oraz replikę w specjalnie zapakowanym prezentowym pudełku.

Zainteresowanych zakupem miło może zaskoczyć fakt, iż sklep Football World wszystkie zamówienia realizuje z darmową wysyłką.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz