Szybkie pożyczki nowoczesnym rozwiązaniem dla każdego

Na rynku jest dostępnych wiele usług finansowych, które jednak muszą spełniać wymagania nowoczesnego klienta. Szybkie pożyczki są coraz bardziej popularne i doceniane, przez możliwość niemal natychmiastowego korzystania z przyznanych środków. Już nie trzeba czekać z zakupami.

Dziś każdy ceni sobie przede wszystkim komfort i wygodę. Nikt nie lubi stania w kolejkach i wypełniania wielu skomplikowanych dokumentów, gdzie wiele informacji zamieszczonych jest tzw. „drobnym drukiem” lub zawiłym prawniczym językiem. Takim osobom dedykowane są szybkie pożyczki przez internet.

Szybkie pożyczki – brak ukrytych kosztów

Szybkie pożyczki są rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb każdego klienta. Ich największą zaletą jest brak ukrytych kosztów – o całości zobowiązań, które należy spłacić w ustalonym terminie, klient zostaje poinformowany jeszcze przed wysłaniem wniosku pożyczkowego, na etapie przedstawionej symulacji. Wystarczy skorzystać z umieszczonego na stronie kalkulatora. Dodatkową opcją jest możliwość spłaty zadłużenia w systemie dogodnych rat. To najlepsza odpowiedź na oczekiwania tych, którzy chcą skorzystać z nowoczesnego produktu, dopasowanego do konkretnych potrzeb i możliwości. Decyzja o wysokości pożyczki i formie jej spłaty zawsze należy do pożyczkobiorcy.

Pożyczki online – bieżący dostęp do wszystkich niezbędnych informacji

Ubiegając się o pierwszą pożyczkę, każdy klient zobowiązany jest do założenia własnego konta na platformie, które zabezpieczone zostaje wybranym loginem i hasłem. W ten sposób zyskuje on nie tylko pewność, że wszelkie dane są szyfrowane, ale jednocześnie na bieżąco może kontrolować stan posiadanych zobowiązań, sprawdzać terminy spłaty rat czy korzystać z dostępu do wiadomości i ofert promocyjnych pożyczkodawcy. Możliwy jest również wgląd w Ramową Umowę Pożyczki, gdzie zawarte są wszelkie postanowienia i warunki, a także procedura postępowania w przypadku braku terminowej spłaty.

Wszystkie warunki są przedstawione do wiadomości osoby, która otrzymuje dodatkowe finansowanie, już na samym początku. Logowanie do platformy jest bardzo proste, a aby zarządzać swoim kontem, wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu.

RRSO – czym jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?​

Należy wiedzieć, że całkowita kwota spłaty szybkiej pożyczki uzależniona jest od bieżącego RRSO, określonego już na etapie symulacji spłaty. Wyrażona w procentach wartość oznacza całkowity koszt kredytu, który musi ponieść konsument – jest to jedna wartość, zamiast kilku wskaźników wyrażających np.: wysokość oprocentowania, prowizji, opłat itp. RRSO umożliwia też łatwe porównanie ofert pożyczkodawców, ponieważ oczywiście im większa jest ta liczba jest wyższa, tym wyższy finalny koszt zobowiązania. Dlatego też warto śledzić bieżące oferty firm, które udzielają pożyczek, ponieważ często można skorzystać z pożyczek promocyjnych, które są też dedykowane dla stałych klientów.

RRSO równe 0%, przy pierwszej pożyczce, faktycznie oznacza, że należy spłacić jedynie kwotę zaciągniętego zobowiązania. Jeśli z tego typu oferty korzystamy po raz pierwszy, zupełnie nie należy się obawiać ukrytych kosztów – otrzymując 1500 zł, należy wykonać przelew tylko tę kwotę. Dopiero brak spłaty na czas będzie oznaczał naliczenie odsetek, zgodnie z wcześniej zawartą umową.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz