Bankowość prywatna a karty kredytowe – jakie korzyści uzyskują klienci zamożni, korzystając z takich produktów?

Klienci zamożni chętnie i często występują o kartę kredytową. Dlaczego? W ten sposób nie tylko otrzymują prestiżową kartę, lecz także uzyskują dodatkowe korzyści. O jakich mowa?

Karta kredytowa to jeden z najbardziej skomplikowanych produktów bankowych. Ponieważ korzystając z takiej karty, klient faktycznie wydaje pieniądze użyczone mu przez bank, to każda osoba zainteresowana posiadaniem w portfelu takiej karty musi wykazać, że ma zdolność kredytową. Klienci zamożni oczywiście nie mają problemu z uzyskaniem karty kredytowej, a decydują się na posiadanie takiej nie tylko z uwagi na możliwość otrzymania dostępu do dodatkowych środków.

Prestiżowa karta kredytowa, czyli podkreśl swój status majątkowy

Odkąd w Polsce zaczęła rozwijać się bankowość prywatna, w ofercie banków pojawiły się wyjątkowe karty kredytowe. Śmiało można powiedzieć, że niektóre z nich to małe dzieła sztuki. Wyróżniają się one precyzyjnym wykończeniem i materiałami użytymi do ich wykonania.

Świetnym przykładem prestiżowej karty kredytowej, która jest dostępna wyłącznie dla niektórych klientów, jest karta Maserati World Elite MasterCard. To karta przygotowana specjalnie na 100-lecie marki Maserati. Wykonana ze specjalnego stopu metali, lakierowana karta kredytowa pozwala wyróżnić się z tłumu.

Dodatkowe korzyści, czyli co proponuje bank

Dziś karty kredytowe to więcej niż tylko możliwość pozyskania wysokiego limitu kredytowego – nie można zapomnieć również o dodatkowych korzyściach. Banki próbują w ten sposób skusić niezdecydowanych klientów lub tych, którzy już korzystają z kart kredytowych, ale poszukują lepszej oferty niż ta, z której dotychczasowo korzystali.

W ofercie Lion’s Banku znajduje się karta kredytowa Credit MasterCard World. Jest ona przeznaczona dla klientów zamożnych, a to dlatego, że limit kredytowy w przypadku tej karty kredytowej wynosi od 10 000 do 200 000 zł. Dodatkowo klienci mogą liczyć, że:

  • zostaną objęci usługą Concierge, w efekcie czego będą mieć bezpłatną i całodobową opiekę profesjonalistów,
  • po przystąpieniu do programu Priority Pass będą mieć wstęp do ponad 900 saloników VIP zlokalizowanych na lotniskach (w salonikach można m.in. popracować),
  • zostaną objęci ubezpieczeniem AXA Travel, które to gwarantuje pokrycie różnych kosztów, np. ubezpieczony może starać się o odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot,
  • będą mieć swobodny dostęp do ponad 1 800 saloników MasterCard Business Lounge.

Jeżeli wziąć pod uwagę, że aby skorzystać z saloniku na lotnisku trzeba uiścić opłatę w wysokości 24 euro, to osoby, które wiele podróżują, mogą faktycznie zaoszczędzić całkiem sporą kwotę pieniędzy w ciągu roku.

Gdzie szukać ciekawych ofert?

Osoby korzystające z bankowości prywatnej są w o tyle dobrej sytuacji, że mają do dyspozycji osobistych doradców. Jednym z zadań tych jest zaś monitorowanie ofert banków. W ten sposób możliwe jest bowiem znalezienie najlepszych ofert.

Jeżeli chcesz otrzymać atrakcyjną ofertę, gdy mowa o kartach kredytowych, to warto nawiązać współpracę z bankiem specjalizującym się w obsłudze klientów zamożnych. Takim bankiem jest Lion’s Bank. Pod adresem: https://www.lionsbank.pl/karty znajdziesz informacje o aktualnie oferowanych przez ten bank kartach kredytowych.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz