Pomysł na prezent dla faceta

Prezenty-przeżycia to dobry pomysł na prezent na każdą okazję. Planując niespodziankę dla chłopaka, można go zaskoczyć, wręczając mu voucher na ekstremalną atrakcję, jak: skok na bungee, lot paralotnią czy przejażdżkę sportowym autem. Oryginalnym prezentem dla niego jest także wyjście na strzelnicę policyjną, latanie w tunelu aerodynamicznym czy degustacja whisky.

Ekstremalne prezenty dla niego

Oryginalny prezent dla chłopaka to zafundowanie mu ekstremalnego przeżycia, które na długo pozostanie w jego pamięci. Upominkiem na wyjątkową okazję może być skok na bungee z 90 metrowego żurawia. Za bezpieczeństwo zabawy odpowiada wykwalifikowana grupa instruktorów, którzy dysponują najwyżej jakości sprzętem. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia na kamerze lub wykonania pamiątkowej fotorelacji.

Lot paralotnią zadowoli każdego miłośnika mocnych wrażeń. W czasie lotu osobie towarzyszy instruktor, który steruje glajtem i zapewnia bezpieczne lądowanie. Wzbicie się w powietrze paralotnią będzie niezapomnianym przeżyciem, a przy okazji daje możliwość podziwiania widoków z nieznanej wcześniej perspektywy. Lot odbywa się za wyciągarką mechaniczną, a miejsce startu uzależnione jest od lokalizacji. Voucher można zrealizować, np.: w okolicach Lublina, Poznania, Łodzi, Trójmiasta, Szczecina oraz Bydgoszczy.

Pomysł na prezent dla miłośnika sportowych samochodów

Pomysłem na prezent dla faceta jest voucher na ekstremalną jazdę po profesjonalnym torze wyścigowym. Przejazd odbywa się wybranym wcześniej autem, np.: Lamborghini, Porsche, Subaru, BMW czy Ferrari. Czas trwania atrakcji uzależniony jest od ilości wykonanych okrążeń. Istnieje możliwość nagrywania całego wydarzenia i zmontowania z nakręconego materiału filmu pamiątkowego.

Strzelnica policyjna na prezent dla faceta

Voucher na strzelnicę policyjną ucieszy każdego miłośnika broni palnej. Strzelanie odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora, który wcześniej wyjaśni obsługę broni, a także poinformuje o zasadach bezpieczeństwa panujących na strzelnicy. Uczestnik zabawy ma do dyspozycji kilka rodzajów broni palnej o różnym kalibrze.

Spełnienie marzeń o lataniu

Latanie w tunelu aerodynamicznym to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. Urządzenie kształtem przypomina tubę. W jego wnętrzu wytwarzają się silne podmuchy powietrza, które unoszą dorosłego człowieka w powietrze. Z tego też względu, tunel aerodynamiczny wykorzystywany jest do bezpiecznych ćwiczeń dla skoczków spadochronowych.

Degustacja whisky

Smakosz whisky z pewnością ucieszy się na prezent w postaci degustacji tego wysokoprocentowego trunku. W trakcie spotkania uczestnik pozna kulturę picia whisky, a także dowie się wielu ciekawostek na temat procesów technologicznych jej powstawania czy sposobów serwowania. W trakcie kursu ma się niepowtarzalną okazję spróbować wielu rodzajów alkoholu, np.: whisky słodowej, amerykańskiej, irlandzkiej czy torfowej.

 

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz