Oprawy sufitowe LED jako idealny dodatek do nowoczesnych aranżacji

Odpowiednie, nastrojowe oświetlenie powinno znaleźć się w każdej przestrzeni mieszkalnej i biurowej. Obecnie na rynku istnieje cała masa innowacyjnych rozwiązań, z których listwy LED oraz oświetlenie halogenowe należą do najczęściej i najchętniej wybieranych przez klientów.

Oprawy sufitowe LED i ich nowoczesny design

Podczas aranżacji nowej przestrzeni mieszkania czy domu należy dobrze określić, w których miejscach sufitu powinny znaleźć się punkty świetlne. Oprawy sufitowe LED nie tylko zapewniają doskonały nastrój, przytulność oraz domową atmosferę, ale również odpowiednie światło niezbędne do czytania, oglądania telewizji czy przyjmowania gości. Oprawy sufitowe mogą być montowane bezpośrednio w suficie lub w różnego rodzaju sufitach podwieszanych, dzięki czemu aranżacja oświetlenia może przybierać bardzo różne formy. Ponadto oprawy sufitowe LED dostępne są obecnie na rynku w bardzo różnych odcieniach, gabarytach oraz mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów, dzięki czemu dobór odpowiednich opraw do wielkości pomieszczenia i jego stylistyki nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Ponadto oprawy mogą być układane w suficie w bardzo różne formy i ciekawe abstrakcje, co dodatkowo potęguje efekt wizualny. Przy wejściu do mieszkania można umieścić większą ilość żarówek, natomiast im dalej w korytarz można zmniejszać ilość opraw uzyskując zaskakujący, bardzo efektowny wystrój.

Oprawy sufitowe LED i ich właściwości

Oprawy sufitowe LED to również fantastyczne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych. Zapewniają dużą ilość światła, a dodatkowo można bez problemu zmieniać kierunek padania wiązki światła. Dodatkowo można zadecydować, czy do danego pomieszczenia najlepiej wybrać światło o ciepłej lub zimnej barwie. Ma to duże znaczenie w przypadku konkretnego wystroju mieszkania czy powierzchni biurowej - ciepła barwa światła zapewnia przytulność, miłą i przyjemną atmosferę, rozluźnia, uspokaja oraz wprowadza w pogodny nastrój. Ponadto dodatkowo barwa ciepła wzmacnia potrzebę kontaktu z drugą osobą, a także nadaje skórze atrakcyjny wygląd. Żarówki i oprawy LED dające ciepłą barwę światła polecane są do domów i mieszkań, natomiast do biur i urzędów raczej stosuje się barwę zimną, która motywuje do pracy, pobudza do działania oraz sprzyja wzmożonej koncentracji. Ponadto wybierając oprawy LED należy zwrócić uwagę na ich dodatkowe właściwości. Niektóre z nich mogą odznaczać się wysokim poziomem wodoszczelności, co jest bardzo ważne zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie łazienkowe. W przypadku salonu czy kuchni wodoodporność nie będzie już stanowić kryterium wyboru.

Ogromną ofertę oraz bardzo duży wybór opraw sufitowych oraz żarówek LED można znaleźć w sklepie internetowym LED LABS. Tutaj najbardziej wymagający klienci znajdą coś odpowiedniego dla siebie, co trafi w ich gusta. Ponadto warto zwrócić uwagę, iż do niektórych zestawów sufitowych dołączane są w zestawie gniazda montażowe pod gwint żarówki GU10 lub MR16. Oprawy sufitowe LED od LED LABS to idealny wybór dla każdego rodzaju wnętrza.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz