Polskie wyważarki w zakładach na całym świecie

Jednym z największych na świecie producentów wyważarek jest polska firma. Jej oferta jest skierowana zarówno do globalnych gigantów, jak i mniejszych, rzemieślniczych zakładów.

Specjalistyczny sprzęt wymaga fachowej ręki. Dobrze wiedzą o tym klienci firmy Cimat, którzy od 30 lat powierzają jej produkcję i serwis wyważarek. Cimat jest nie tylko niekwestionowanym liderem polskiego rynku wyważarek, ale też jednym z najpoważniejszych graczy na arenie światowej. Wśród klientów firmy są zarówno duże przemysłowe zakłady, jak i firmy rzemieślnicze. Wszystkim im zapewnia dostarcza nowoczesne urządzenia w stu procentach dostosowane do ich potrzeb, a jej znakiem rozpoznawczym jest pełen profesjonalizm. W końcu trzy dekady obecności w branży zobowiązują.

Markę tworzą pracownicy

Siłą firmy Cimat jest wykwalifikowana kadra. W gronie jej pracowników są specjaliści opracowujący nowe rozwiązania, które później stosowane są w układach pneumatycznych, mechanicznych oraz elektronicznych. Dla firmy pracują też programiści czuwający nad tym, by produkowane przez nią wyważarki zawsze pracowały pod kontrolą wydajnych, stabilnych i dostosowanych do potrzeb klientów systemów. O wiedzy i umiejętnościach pracowników Cimat najlepiej świadczy fakt, że wielu z nich to doktorzy nauk technicznych.

Z Bydgoszczy w świat

Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom pracowników, innowacyjnym rozwiązaniom oraz najlepszym standardom jakości, Cimat z lokalnej, bydgoskiej firmy stał się jednym z największych globalnych dostawców wyważarek. Obecnie wchodzi w skład międzynarodowej grupy Burke Porter Group, która jest największym na świecie dostawcą maszyn testowych oraz linii produkcyjnych. A produkowane w bydgoskim zakładzie wyważarki (ich oferta jest dostępna na www.cimat.pl) są dziś używane przez firmy z 90 krajów na wszystkich kontynentach.

Stocznie i serwisy samochodowe

Wyważarki Cimat, dzięki dostosowaniu do oczekiwań każdego klienta, pracują w firmach działających w najróżniejszych branżach. Są stosowane w serwisach samochodowych, w hutach, stoczniach oraz w zakładach papierniczych, energetycznych i wielu innych. Potwierdzeniem ich jakości jest lista przedsiębiorstw, które zaufały wyważarkom Cimat. Są wśród nich takie firmy jak producent pojazdów trakcyjnych PESA, zakład metalurgiczny WSK Rzeszów, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie czy Porsche, a pełną listę znajdziemy na www.cimat-balancing.com/pl.

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz