Ważna jest dobra organizacja - solidne i praktyczne szuflady do kuchni

Kuchnia powinna być funkcjonalna i piękna. Istotne jest, aby wszystkie przybory kuchenne były łatwo dostępne i aby było wystarczająco dużo miejsca do wygodnej pracy. Przechowywanie artykułów spożywczych, talerzy i innych niezbędnych akcesoriów w zabudowie często może być trudne. Istnieje wiele innowacyjnych sposobów na zorganizowanie przestrzeni w szufladach i szafkach.

Istnieją pewne ogólne wskazówki dotyczące wyboru szafek i szuflad Szuflady i szafki są sercem każdej kuchni. Służą do przechowywania żywności, oraz innych akcesoriów. Ważne jest, aby umieścić je w odpowiednich proporcjach i z rozmysłem. Dobrą zasadą jest umieszczanie szuflad pod blatem, a szafek nad nim. Często stosuje się wysokie szafki i szuflady cargo, które spełniają rolę łącznika. Omówimy je za chwilę. Wysuwane półki bywają stosowane przy szafkach otwieranych na sufity. Nowoczesne kuchnie powinny zawierać nie tylko te podstawowe szafki do zabudowy, ale także niewidoczne gołym okiem systemy, które mają na celu wykorzystanie trudno dostępnych miejsc. Choć ważne jest, by projektować kuchnię według sprawdzonych zasad, warto też wziąć pod uwagę swoje osobiste preferencje. Uprości to naszą pracę i pozwoli zachować czystość we wnętrzu, ponieważ wszystkie sprzęty będą na swoich miejscach.

Jakie szuflady są najlepsze do kuchni?

Szuflady kuchenne można bardzo łatwo spakować. Pomieszczą one garnki, patelnie i talerze, a także inne przydatne akcesoria, żywność, napoje. Dodatkową zaletą tych szuflad jest możliwość całkowitego wysunięcia, co ułatwia dostęp do ich zawartości. Największe szuflady umieść w obszarze pomiędzy płytą indukcyjną a blatem kuchennym. Ponieważ są one w przybliżeniu. Nie trzeba się schylać, aby do nich sięgnąć. W nowoczesnych kuchniach często wykorzystuje się szuflady, które wydają się niewidoczne lub znajdują się w obskurnych miejscach. Aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, wszystko to jest możliwe.

Szukasz hurtowni stolarskiej z szeroka ofertą akcesoriów meblowych? Sprawdź Bimeb.pl

Modern Box - nowoczesna szuflada do Twojej kuchni

Modern Box to nowoczesny system szuflad na polskim rynku. Szuflady GTV otrzymały certyfikaty renomowanych międzynarodowych ośrodków badawczych, w tym SGS. Potwierdza to jakość szuflad GTV. Modern Box GTV łączy w sobie wysoką jakość, trwałość i komfort użytkowania z nowoczesnym designem. Systemy Modern Box mogą zastąpić tradycyjne szuflady. Są świetną alternatywą dla zwykłych półek w szafkach dolnych. System prowadnic w szufladach czyni je bardziej praktycznymi i pozwala na łatwy dostęp do całej zawartości.

Szafki kuchenne

Szuflady GTV to wysokiej jakości szuflady o dużej funkcjonalności i niskiej cenie

Szuflady GTV występują w różnych modelach. Mogą mieć ciche domykanie, prowadnice GTV Modern Slide z pełnym wysuwem lub funkcję push to open. Szuflady Modern Box Square mogą utrzymać odpowiednio do 40 kg, a Modern Box Square do 50 kg. Do wyboru są dwie opcje kolorystyczne: szara lub biała. Szuflady Modern Box to świetny sposób na wykorzystanie niewielkich przestrzeni. GTV oferuje szuflady, które można wykorzystać jako szafki narożne, wąskie szuflady do przechowywania piekarników, a także szuflady o specjalnym kroju, które można wykorzystać jako szuflady pod zlewozmywak.

Systemy szuflad Modern Box - Akcesoria zwiększające funkcjonalność

Zaletą nowoczesnych szuflad jest możliwość zastosowania akcesoriów, co ułatwia Ci przechowywanie akcesoriów kuchennych, naczyń i produktów spożywczych. Możesz je zmontować zgodnie ze swoimi potrzebami. Przestrzeń można zorganizować poprzez zamocowanie poprzecznych szyn bezpośrednio do szyn wzdłużnych za pomocą łącznika do szyny poprzecznej. Ustabilizuje to wszelkie pojemniki, słoiki i butelki znajdujące się wewnątrz. Szyny poprzeczne można wykorzystać do podziału szuflady. Mocuje się je bezpośrednio do relingu za pomocą łącznika. Listwy poprzeczne umożliwiają podział szuflady wzdłuż jej szerokości. Boki dolne szuflad Modern Box można zastąpić bokami perforowanymi lub przezroczystymi. Aby zapobiec przesuwaniu się naczyń i chronić szuflady przed zarysowaniami, można dodatkowo zastosować w szufladach matę antypoślizgową.

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz