Restauracja DaPietro - kuchnia włoska inna niż myślisz

Dobre jedzenie to dla wielu jeden z najważniejszych elementów życia. W restauracji DaPietro rozumiemy to doskonale. Kuchnia włoska, w której jesteśmy specjalistami, oferuje szereg unikalnych rozwiązań, które swoim wyrazem są w stanie oczarować nawet najbardziej wybrednych gości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak łączyć smaki, by idealnie ze sobą współgrały.

Każdego dnia staramy się dawać naszym gościom możliwość poczucia się, jakby byli na wielkich włoskich wakacjach. Wszystko to w centrum Krakowa.

Restauracja w samym centrum Krakowa

Restauracja DaPietro znajduje się w centrum Krakowa, w okolicach Starego Rynku. Działamy od wielu lat. Przez cały ten czas udało nam się przekonać do siebie wielu klientów. Dziś są oni stałymi bywalcami w naszej restauracji. Przez wiele lat działaliśmy w innej lokalizacji, jednak z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy przenieść się o kilkanaście metrów do innego budynku. Mimo to dalej oferujemy naszym gościom nie tylko pyszne jedzenie o każdej porze dnia i nocy, ale także niezapomniany klimat który sprawi, że każdy poczuje się w naszej restauracji jak na południu.

Wiele ciekawych dań kuchni włoskiej

Restauracja DaPietro oferuje wiele ciekawych dań kuchni włoskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji o każdej porze dnia i nocy. Robimy wszystko, aby trafić w gust nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze menu obejmuje między innymi różnego rodzaju zimne i ciepłe przystawki, dania główne, desery, wina czy napoje. Wszystko to według zasad włoskiej kuchni. Nasze potrawy są przygotowywane przez kucharzy posiadających niebywałe doświadczenie w swoim fachu. Efekty czuć na talerzu. Opieramy się tylko i wyłącznie na oryginalnych recepturach, a także świeżych i wysokiej jakości produktach. Włoski klimat podkreśla również rozbudowana karta różnorodnych win. Kelnerzy chętnie pomogą w wyborze. Wszystko to sprawia, że w restauracji DaPietro można zjeść dobrze o każdej porze, a także spędzić miło czas w gronie rodziny, przyjaciół czy nawet wspólników biznesowych.

Niepowtarzalny klimat i profesjonalna obsługa

Restaurację DaPietro wyróżnia nie tylko świetna kuchnia, ale również niepowtarzalny klimat. Składają się na niego zarówno samo wnętrze, jak i jego wykończenie, a nawet profesjonalna obsługa i wszechobecna elegancja. Nasza restauracja jest ulokowana w jednej z piwnic w starej kamienicy, typowej dla tradycyjnej krakowskiej zabudowy. Stylistyka kojarzy się z włoskimi kafejkami i restauracjami. Wystrój nawiązuje do tamtejszej tradycji. Elegancja miejsca sprawia, że można się tu poczuć wyjątkowo. Co ważne, wchodząc do restauracji ma się wrażenie wkraczania do innego świata. Profesjonalna i pomocna obsługa sprawiają, że pobyt w DaPietro z pewnością będzie należał do udanych.

Prawdziwych włoskich restauracji nie ma w naszym kraju wiele. Zdecydowana większość z nich opiera się na oklepanych i mocno zmodyfikowanych przepisach i pomysłach. DaPietro jest inne, właśnie dlatego warto odwiedzić restaurację i przekonać się na własnej skórze o czym mowa. Zadowolenie z wyboru i chęć powrotu w przyszłości gwarantowane!

Zapraszamy - restauracja włoska Kraków DaPietro.

Autor

Redakcja

4up.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz